Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turka AnasayfaAnasayfaLatest imagesAramaOyunlarTv İzleKayıt OlGiriş yap

MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi

2 posters
YazarMesaj
turkapc
Mareşal
Mareşal
turkapc

Erkek
Meslek : Öğrençi
Medeni Haliniz : Bekar
Turka Bilgi : Arkadaşlar bu site hepimizin yardımlarınızı bekliyoruz.. (teşekkürler)
<b><font color=#ff6600>Başarı Puanı< :
MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi Left_bar_bleue99 / 10099 / 100MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi Right_bar_bleue

<b><font color=#996666>Güçlülük</co :
MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi Left_bar_bleue99 / 10099 / 100MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi Right_bar_bleue

<b><font color=#9999ff>Aktiflik</co :
MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi Right_bar_bleue

Tuttuğunuz Takım : MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi D1e2ee10
: : MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi 226

MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi Empty
MesajKonu: MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi   MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi EmptyC.tesi Mart 15, 2008 5:41 pm

MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi Nowwatching1qp6
Windows Live Messenger'ın 8.x sürümü ilekullanıma sunulan ve Winamp, Windows Media Player gibi medya yürütücülerinde dinlenilen parçaları kişisel ileti olarak gösteren "Ne dinliyorum?" özelliğinin internetten izlenen vidolar için olan versiyonu küçük bir eklentiyle kullanıma sunulmuş.

Now Watching adlı eklentiyle Youtube, Google Video ve MySpace TV sitelerinden izlenilen videolar Windows Live Messenger'da kişisel ileti olarak gösteriliyor.

Yapılması gerekener üç adımda sıralanmış :
MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi Nowwatching2uy8
1. MSN veya Live Messenger'ı çalıştırın.
2. Now Watching eklentisini çalıştırın.
3. Youtube veya diğer video sitelerinden videoları izleyin.

Eklenti ile sadece videonun adınıgösterbildiğinzi gibi, videonun ilgili sitedeki adresinide gösterebiliyorsunuz.

İNDİR
http://rapidshare.com/files/97851097/nw_setup.rar
https://turka.catsboard.com
nurettines
Yarbay
Yarbay
nurettines

Erkek
Meslek : hosting
Medeni Haliniz : Bekar
Turka Bilgi : <marquee>Forum Turkaya Hoşgeldiniz.Sitede Argo Kelimeler,T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çigneyen mesajlar foruma gönderilemez.</marquee>
<b><font color=#ff6600>Başarı Puanı< :
MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi Right_bar_bleue

<b><font color=#996666>Güçlülük</co :
MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi Right_bar_bleue

<b><font color=#9999ff>Aktiflik</co :

Tuttuğunuz Takım : MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi E4e3b510
: : MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi 226

MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi Empty
MesajKonu: Geri: MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi   MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi EmptyPerş. Şub. 12, 2009 8:29 am

MSN'de Ne İzliyorum Eklentisi
1 sayfadaki 1 sayfası